کد خبر : 3368

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۶ چاپ این مطلب

پوران درخشنده

اشتون با خانواده‌های سربازان ربوده شده ملاقات می‌کرد

پوران درخشنده در حمایت از کمپین آزادسازی سربازان ربوده شده ایرانی: با توجه به اتفاق دردناک گروگان گیری ۵ سرباز ایرانی باید با تمام ظرفیت و امکانات پیگیر آزادسازی و حمایت از آنها باشیم.

poran derakhshande

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از سرویس فضای مجازی  خبرگزاری فارس،‌ پوران درخشنده کارگردان مطرح کشور در گفت و گو با خبرنگار طنین یاس، پیرامون سربازان ربوده شده کشور اظهار داشت: نخست ربایندگان سربازان ایرانی باید این نکته را بدانند که حافظان و پاسداران مرز و بوم ایران اسلامی را در حین انجام وظیفه خطیر خود ربوده اند وظیفه ای که در هیچ کجای دنیا برای آن مجازاتی نیست بلکه قابل تقدیر است.

وی افزود: انسانیت حکم می کند ما قدرشناس سربازانی که در نقاط  صفر مرزی با شرایط سخت آب و هوایی خدمت و از امنیت مرزهای آبی و خاکی کشور دفاع می کنند را بدانیم ؛ با توجه به اتفاق دردناکی گروگان گیری ۵ سرباز ایرانی باید با تمام ظرفیت و امکانات پیگیر  آزادسازی و حمایت  از آنها باشیم .

این کارگردان سینما با اشاره به اینکه هم اکنون خانواده های این ۵ سرباز خصوصا مادران آنها لحظات سخت و دردناکی را سپری می کنند، تأکید کرد: مدعیان حقوق بشر و آزادی باید ابتدا معنی حقوق بشر را دانسته و سپس برای نشان دادن حسن نظر خود با خانواده های زخم خورده و آسیب دیده از تروریسم بین الملل ملاقات داشته باشند.

وی تصریح کرد دشمنان انقلاب با این قبیل اقدامات تروریستی قصد دارند با از بین بردن وحدت مسلمانان کشور را به سمت جنگ بکشانند اما بدانند ما با تمام وجود برای دفاع از حیثیت و کشورمان ایستاده ایم.

این کارگردان سینما تأکید کرد این سایت http://www.petitions24.com/free_iranian_soldiers (محل امضاء برای حمایت سربازان اسیر شده در مرز کشور ) تا صبح روز سه شنبه باز خواهد بود تا همه حمایتشان را برای آزادسازی آنان، اعلام کنند و از خدا می خواهیم این ۵ سرباز روبوده شده ، ایام نوروز کنار خانواده هایشان باشند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی