کد خبر : 3334

تاریخ انتشار : ۱۱:۰۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۲۶ چاپ این مطلب

برگزاری جلسه امر بمعروف و نهی از منکر در شهر درچه

به مناسبت آغاز سال جدید جلسه ای با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر درچه و به میزبانی اتحادیه هتلداران و رستوران داران شهر درچه و شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

amr o nahi

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچهبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری درچه، روز یک شنبه ۲۵ اسفند ماه جلسه ای برای احیای امر به معروف و نهی از منکر به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر درچه و به میزبانی اتحادیه هتل داران و رستوران داران در فرهنگسرای شهرداری درچه برگزار شد.

در این جلسه که با رویکرد رعایت شئونات مذهبی و حفظ کرامت و جایگاه شهر شاهد نمونه کشور برگزار شد، رسول یزدانی رئیس دادگستری شهرستان خمینی شهر، سید محمدعلی موسوی امام جمعه درچه و جمعی از مسسئولین شهر و شهرستان حضور داشتند.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه و دبیر ستاد امر بمعروف و نهی از منکر درچه ضمن تأکید بر حفظ جایگاه و منزلت کرامت و انسانیت در کسب رزق، ابراز امیدواری کرد که رعایت شئونات اسلامی و کسب روزی پاک و  حلال سرلوحه عملکرد افراد قرار گیرد.

هم چنین رئیس دادگستری شهرستان خمینی شهر ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تبریک ایام نوروز خاطر نشان کرد که واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر بایستی در تمام جامعه به ویژه مراکزی که به عنوان پیشانی شهر ، و نماد شهر هستند  مورد اهتمام همه مردم و علی الخصوص مدیران متعهد مراکز گردشگری و پذیرایی شهر درچه قرار گیرد . 

jalase amre be maaroof


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی