کد خبر : 32868

تاریخ انتشار : ۵:۳۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ چاپ این مطلب

منابع عربی مدعی شدند؛

ایران معادلات را به هم زد/اولین اقدام نظامی جدی تهران بعد از سر کار آمدن ترامپ

“اسراییل از زبان نتانیاهو خواستار مقابله با ایران در پی آزمایش موشکی جدید این کشور شده است و آن را زیر پاگذاشتن آشکار قوانین بین المللی توصیف کرد.”

به گزارش درچه نیوز؛ به ادعای “الشبکه نیوز”، در حالی ایران اعلام کرده است که برنامه موشکی اش غیرقابل مذاکره است که با انجام آزمایش موشکی جدید، معادلات را به هم زد.

 

الشبکه نیوز افزود: اسراییل از زبان نتانیاهو خواستار مقابله با ایران در پی آزمایش موشکی جدید این کشور شده است و آن را زیر پاگذاشتن آشکار قوانین بین المللی توصیف کرد.

 

در این رابطه وبسایت خبری “الوحده الاخباریه”مدعی شد: آزمایش موشکی ایران اولین اقدام نظامی جدی این کشور بعد از سر کار آمدن رسمی ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا محسوب می شود.

 

«باب کورکر» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا اعلام کرد، سنا آمادگی دارد تا در همکاری تنگاتنگ با دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا تحریم‌های اقتصادی جدیدی علیه ایران اعمال کند.

 

بنا بر گزارش، بیانیه جدید رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پس از آن منتشر شد که برخی رسانه‌ها مدعی شدند ایران یک موشک بالستیک آزمایش کرده است.

 

دفتر کورکر بامداد روز سه‌شنبه (دوشنبه به وقت آمریکا) با انتشار بیانیه‌ای مدعی شد: «دیگر بیش از این به ایران برای نقض قوانین بین المللی درباره موشک‌های بالستیک، حمایت مداوم از تروریسم، نقض حقوق بشر و دیگر فعالیت‌های خصمانه که امنیت و صلح بین المللی را تهدید می‌کند، فرصتی داده نخواهد شد.»


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی