کد خبر : 32728

تاریخ انتشار : ۱۱:۱۷ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ چاپ این مطلب

مهدی کوچک زاده:

بعضی افراد در صدد تحریف اهداف انقلاب اسلامی هستند/ شرط اجر و پاداش آخرت،فرمانبرداری از رهبر و ولی زمان است

مهدی کوچک زاده در یادواره شهید نواب صفوی گفت: امام خمینی اهدف انقلاب اسلامی را اعلام نموده است، ما باید مواظب باشیم بعضی از افراد اهداف نظام را وارونه نشان می دهند و آن را تحریف می کنند و مردم باید گوش به فرمان رهبر و سکاندار انقلاب اسلامی باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: یادواره شهید نواب صفوی اولین شهید شهر شاهد نمونه کشور و یادبود شهدای محله درب امامزاده جزین شهر درچه برگزار گردید.

مهدی کوچک زاده با اشاره به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی گفت: فلسفه ایجاد و شروع حکومت اسلامی مساله مهم امر به معروف و نهی از منکر  درجامعه اسلامی بوده است و اگر این امر طبق روش صحیح خودش انجام شود قطعا تاثیرگزار خواهد بود.

کوچک زاده گفت: اگر کسی برای خداوند کار انجام دهد و در مقابل ظلم و ستم قدم بردارد خداوند خودش کار او را به سرانجام خواهد رساند.

1414

نماینده دوره هفتم و هشتم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد حمایت مردم و مسئولان جامعه اسلامی در هر مقطع از زمان افزود: طی دوران حکومت های اسلامی در مقاطع مختلف زمان، بسیاری از افراد و نخبگان برای حکومت اسلامی رنج و زحمت و حتی زندان و شکنجه متحمل شدند ولی در بزنگاه و در مقاطعی که خطر حاکمیت اسلامی را تهدید کرد به حمایت رهبر و ولی فقیه زمان خود نیامدند و طبق آیه قرآن خداوند اجر مومنان را ضایع نمی کند و شرط اجر و پاداش آخرت، فرمانبرداری از رهبر و ولی زمان خود بوده است.

این استاد دانشگاه با اشاره به تذکرات مکرر مقام معظم رهبری در مورد مذاکرات هسته ای به مسئولان و حتی این جمله رهبر انقلاب که ملت مذاکرات زیر شبح تهدید را بر نمی تابد گفت:اگر مسئولان در آن موقع به سخن ولی فقیه عمل میکردند الان به چنین وضعی گرفتار نمی شدند.

مهدی کوچک زاده با تاکید بر سخن امام راحل در مورد انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی ایران را با انقلاب های دیگر کشورها متمایز و بر روی کلمه جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر تکیه داشتند.

وی اضافه کرد: امام راحل تاکید داشتند که  هر کجا مشاهده کردید جمهوری به تنهایی به کار می برند بدانید توطئه ای در کار است و این کلام خود حضرت امام است که مردم باید در این مورد حساس و هوشیار باشند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بعضی افراد درصدد وارونه نشان دادن اهداف انقلاب اسلامی هستند و با قصد و نیت های خاصی عنوان می کنند که کمک به سوریه و لبنان و فلسطین به ما ربطی ندارد ؛ما هوشیارانه باید ببینیم حرکت امام حسین علیه السلام و حضرت زینب سلام الله علیها چه بوده است، آیا هدفی جز امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با ظلم زمان خود داشته اند؟

وی تاکید کرد سخن کامل  امام در مورد انقلاب این است که : “انقلاب ما محدود به ایران نیست بلکه انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهانی به پرچمداری حضرت حجت ارواحنا فدا است و در بیان دیگری فرمودند: هیچ کس نیست که نداند پشت کردن به فرهنگ دول دنیای امروز و پایه ریزی فرهنگ جدید بر مبنای اسلامی در جهان و برخورد قاطع آمریکا و شوروی و اسرائیل فشار ،سختی ، شهادت و گرسنگی را به دنبال دارد و ما خود انتخاب کرده ایم و بهای این را خواهیم پرداخت.

این استاد دانشگاه با اشاره به اهداف امام خمینی تصریح کرد:  که شکست فرهنگ شرق و غرب بدون شهادت امکان پذیر نخواهد بود و باید مواظب بعضی از افراد که اهداف نظام را وارونه نشان می دهند و آنرا تحریف می کنند بود.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی