کد خبر : 32234

تاریخ انتشار : ۹:۴۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ چاپ این مطلب

ظهر امروز صورت گرفت:

داروخانه تنها درمانگاه دولتی شهر درچه افتتاح شد/پیگیر حق مردم در مطالبات درمانی هستیم

مسئولین شهر شاهد نمونه کشور درچه ضمن افتتاح داروخانه بخش درمانی درمانگاه دولتی شهر درچه خواستار احقاق حق مسلم مردم شهر و باقی ماندن تنها مرکز دولتی و بهینه شدن روند خدمت رسانی دولت در این بخش را خواستار شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: داروخانه تنها درمانگاه دولتی شهر درچه افتتاح شد.

درمانگاه شهدای شهر درچه در سال ۱۳۸۸ با قول و وعده مسئولین استان و شهرستان در جهت ارائه امکانات و خدمات دولتی در شهر شاهد نمونه کشور افتتاح شد.

این درمانگاه بعد از چند سال به بخش خصوصی واگذار شد و بجای التیام درد و رنج مردم شهر برایشان دوران طلایی زجر را کلید زد.

با واگذاری درمانگاه به بخش خصوصی و نظارت نداشتن مسئولین بر روند درمانی تنها درمانگاه دولتی شهر درچه بخش خصوصی برای تامین کمبود بودجه با روشهایی  اقدام به دریافت و کسب درآمد جهت درمانگاه پرداخت و با اعتراض مردم و مسئولین مواجه شد و بعد از خاتمه قرار داد درمان بستر به بخش دولتی بازگشت.

بعد از طی زمان که درمان بستر شهر درچه به بخش دولتی واگذار شد  با تلاش مجدانه مسئولین درمانگاه که اکثرا از پرستاران و پزشکان شهر هستند و تلاش آنها خدمت رسانی به بخش درمان شهر می باشد و حتی برای این بخش داروخانه و بخشهای مفید جهت همشهریان و قشر ضعیف جامعه را مهیا می کنند متاسفانه باز هم زمزمه واگذاری این بخش به بخش خصوصی شنیده می شود و بعضی از مسئولین رده پایین که از درمان بستر درچه آبی برایشان گرم نمی شود در صدد باز گرداندن به بخش خصوصی هستند.

پزشکان ، پرستاران  پذیرش و خدمات این بخش چندین ماه است حقوق قانونی خود را دریافت ننموده اند در حالی که مبالغ دریافتی درمان بستر جوابگوی پرداخت حق و حقوق پرسنل درمانی و مخارج کامل این مجموعه درمانی را کفایت می کند و درآمد زایی هم برای بخش درمان بستر هم دارد.

بنا به شواهد اجرای پروژه نرم واگذاری درمانگاه دولتی شهر درچه از بخش پرستاری شروع شده است و به بخشهای دیگر نیز کشیده خواهد شد.

شایان ذکر است این درمانگاه حتی از داشتن نگهبان در مجموعه بی بهره است و بعضی از مراجعه کنندگان از سرقت وجوه و اموال خود در هنگام مراجعه و در اطراف محیط تحت پوشش درمانگاه سخن گفتند.

حال سوال اینجاست که چه کسانی و دستان پشت پرده  با چه نیتی در صدد باز گرداندن تنها درمانگاه دولتی به بخش خصوصی را دارند و هدف این افراد چیست؟!

مسئولین شهر درچه ضمن افتتاح داروخانه درمان بستر شهر درچه به پزشکان و پرسنل درمان بستر شهر درچه قول دادند تلاش خود را نسبت به قطع کردن دستان پشت پرده که در صدد خارج کردن این بخش درمانی و محروم کردن بخش ضعیف جامعه را دارند برخورد جدی نمایند.

پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز نیز ضمن اعلام و اطلاع رسانی اعتراض مردم و پرسنل درمان بستر درچه نسبت به پرداخت معوقات این مرکز درمانی به گوش مسئولین درمانی شهرستان خمینی شهر و استان و نماینده محترم خواستار رسیدگی جدی مشکلات این بخش دولتی که تنها بخش دولتی خدمت رسان به قشر ضعیف جامعه است  را خواستار است.

پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز بنا به درخواست مردم فهیم شهر درچه تا به نتیجه رسیدن حق مردم شهر درچه پیگیری خواهد کرد….

 

 

 

انتهای پیام/

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی