کد خبر : 32215

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۹ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ چاپ این مطلب

محمد و امیرحسین پناهی مقام قهرمانی مسابقات پدر و پسر را کسب کردند

سومین دوره مسابقات پدر و پسر با هدف گسترش رشته تنیس روی میز و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده های تنیس روی میز استان در سالن اختصاصی تنیس روی میز درچه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری درچه نیوز: مسابقات قهرمانی پدران و پسران برگزار شد.

دراین مسابقات تیم های بهارستان، فلاورجان و درچه حضور داشتند که در ۸ گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند و از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا کردند.
در این مرحله، مسابقات به صورت تک حذفی برگزار گردید و پس از انجام بازی های جذاب و نفس گیر آقایان محمد و امیرحسین پناهی موفق شدند در یک فینال حساس بر تیم آقایان علیرضا، محمد و احمد عبدالهی پیروز میدان شوند و مقام قهرمانی مسابقات را کسب نمایند.

تیم های امیرحسین و ایمان دویستی و جمشید و ایمان نخکوب نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

71

در پایان این مسابقات با حضور آقایان بیژن رحیمی رییس هیأت پینگ پنگ درچه، محمدجعفر سلیمانی از پیشکسوتان و اعضا هیأت و اکبر جزینی رئیس محترم شورای شهر درچه(که به همراه فرزند خود نیز در مسابقات شرکت کرده بودند)، با اهدا جوائز از تیم های برتر تقدیر به عمل آوردند.

کادر برگزاری مسابقات  مسئول برگزاری یوسف سلیمانی.سید حمید مجیدی، محمد ابهریان و هادی ابراهیمی و داوران مسابقات آقایان علی کاشی، محمد حفیظی، محمد عابدی، علی مسیبی، محمدامین ابراهیمیان، مهدی امان اللهی، سید حمید مجیدی و محمد زمانی و خبرنگار و عکاس این رقابتها را محمدحسین مسیبی بر عهده داشتند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی