کد خبر : 31386

تاریخ انتشار : ۷:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ چاپ این مطلب

پایان ناتمام دیدار دو تیم سعادت و تام درچه

کمیته انضباطی تصمیم خواهد گرفت

در هفته پنجم مسابقات فوتبال باشگاه های شهر درچه، بازی دو تیم سعادت و تام ناتمام ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز؛ در هفته پنجم مسابقات فوتبال باشگاه های شهر درچه در روز جمعه ۱۶/۷/۹۵ در ورزشگاه شهید منتظری، دیداری بین تیم های تام و سعادت برگزار شد.

در این رقابت که با داوری احمد صالحی داور ملی و با تجربه، همراه بود متأسفانه شاهد رفتارهای نامناسبی در صحنه رقابت بین این دو تیم بودیم.

خبرنگار درچه نیوز طی مصاحبه ای با مسئول سازمان ورزش و جوانان شهر درچه، جزییات ماجرا را از ایشان جویا شد.

به گفته مرتضی شاهنظری در دقیقه بیستم این بازی که تیم سعادت با تفاضل یک گل از تیم تام عقب بود، بازیکن تیم تام بطور ناخواسته با دروازه بان تیم سعادت برخورد کرد و مصدومیت در اثر بی احتیاطی دروازه بان تیم سعادت بود.

شاهنظری افزود: بعد از این برخورد، داور دستور ادامه بازی را داد و اعلام خطا و یا اخطار ننمود. در این هنگام مربی تیم سعادت به داور اعتراض کرد که چرا اخطار داده نشده است.

صالحی داور مسابقه در واکنش به اعتراض مربی تیم سعادت به او گفت که این حادثه بر اثر بی احتیاطی دروازه بان بوده و ربطی به بازیکن حریف نداشته است.

وی در ادامه گفت: بر اثر اصرار و پافشاری مربی تیم سعادت و عدم توجه به تذکر داور، از طرف صالحی داور مسابقه، اخطاری مبنی بر ترک زمین طی دو دقیقه به مربی تیم سعادت داده شد اما سر مربی تیم سعادت از دستور داور اطاعت نکرده و همچنان بر صحبت خویش مُصِر بود و زمین را ترک ننمود.

مسئول سازمان ورزش و جوانان شهر درچه اظهار داشت: با توجه به توصیه بنده به مربی تیم سعادت مبنی بر ترک زمین و احترام به دستور داور، همچنان در زمین ماند و اقدام به ترک صحنه مسابقه ننمود و داور بعد از دو دقیقه انتظار سوت پایان مسابقه را بصدا در آورد و به بازی خاتمه داد.

وی در پایان افزود: تصمیم گیری در مورد دو تیم سعادت و تام و نتیجه این رقابت، به زودی توسط کمیته انضباطی اعلام خواهد شد و امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در عرصه ورزش شهر شاهد نمونه کشور نباشیم.

دیدگاه ها
 1. کریمی گفت:

  سلام
  برخورد فقط مقصر تیم سعادت بود و علتشم وقت کشی ……

 2. رحمت گفت:

  سلام. آقایون بدونند برخورد با بی احتیاطی خیلی فرق میکنه . به گفته خود دروازبان تیم سعادت اصلا خطایی رخ نداد خودم بی احتیاطی کردم


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

  بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی