کد خبر : 30412

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲ چاپ این مطلب

رئیس سازمان بسیج اصناف:

عرضه کنندگان تولیدات داخلی از پرداخت مالیات معاف می شوند

سرهنگ امانی اظهار کرد: بسیج اصناف با ارائه طرحی به سازمان مالیاتی کشور پیگیر است تا همانگونه که تولید کنندگان اجناس داخلی از معافیت مالیاتی برخوردار هستند، عرضه کنندگان تولیدات داخلی و فعالان این عرصه نیز مشمول این طرح مالیاتی قرار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: بسیج اصناف شهر درچه در کشور رتبه نخست را کسب نموده است.

مسئول بسیج اصناف سپاه صاحب الزمان استان اصفهان ضمن گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری درچه نیوز ضمن تبریک هفته بسیج اصناف و یاد بود شهید حاج مهدی عراقی افزود در سال گذشته و شش ماهه نخست سال جاری بسیج اصناف شهر شاهد نمونه کشور رتبه نخست در کشور را کسب نموده است.

سرهنگ حمید رضا امانی افزود: برنامه ها و طرح های اجرایی خوبی در بسیج اصناف  اجرایی شده است از جمله آموزش فقه بازار به جوانان که  وارد بازار کسب و کار می شوند  و تشکیل حلقه های صالحین و حفظ انسجام در بین نیروهای مومن و مذهبی و همکاری با اتاق اصناف و صنعت معدن تجارت را از فعالیتهای بسیج اصناف اعلام کرد.

سرهنگ امانی در ادامه گفت: بسیج اصناف در عرصه بهبود وضعیت موجود در بازار و اقتصاد مقاومتی همکاری و تعامل لازم را با تولید کنندگان انجام می دهد و  تولید کنندگانی که وارد عرصه تولید و اقتصاد مقاومتی و تولیدات داخلی می شوند را مورد تشویق و حمایت قرار می دهد.

amani basij asnaf

مسئول بسیج اصناف سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در مورد قاچاق کالا در بازار اصفهان گفت: بازاریان اصفهان متعهد شده اند به هیچ عنوان در عرصه واردات و توزیع کالاهای قاجاق و غیر ایرانی وارد نشوند.

وی در ادامه افزود: در طی دیدار قشر زحمت کش کارگر با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر تشویق بازاریان و کسبه به عرضه جنس داخلی بسیج اصناف با ارائه طرحی به سازمان مالیاتی کشور پیگیر است تا همانگونه که تولید کنندگان اجناس داخلی از معافیت مالیاتی برخوردار هستند، عرضه کنندگان تولیدات داخلی و فعالان این عرصه  نیز مشمول این طرح مالیاتی قرار گیرند.

انتهای پیام/


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی