به شعار همه با هم امام (ره) توجه کنیم

کد خبر : 304

تاریخ انتشار : ۷:۱۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۶ چاپ این مطلب

به شعار همه با هم امام (ره) توجه کنیم

احمد حقیقی صبح امروز با حضور در مراسم تودیع و معارفه شهردار درچه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های آقای اطهری فر و ابراز خرسندی از انتصاب آقای محمودی به سمت شهردار درچه،از مردم درچه  به عنوان انسان های نخبه و برجسته یاد کرد که باید حق آنها ادا شود. به گزارش […]

haghighi

احمد حقیقی صبح امروز با حضور در مراسم تودیع و معارفه شهردار درچه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های آقای اطهری فر و ابراز خرسندی از انتصاب آقای محمودی به سمت شهردار درچه،از مردم درچه  به عنوان انسان های نخبه و برجسته یاد کرد که باید حق آنها ادا شود.

به گزارش خبرنگار درچه،فرماندار شهرستان خمینی شهر طی سخنرانی خود مردم را به یاری شهرداری و شورا دعوت کرد و متقابلا از شهرداری و شورای شهر خواست که توجه لازم را به همه دستگاه ها از جمله حوزه های علمیه و امام جمعه-که مهم ترین جایگاه شهر را دارد-مبذول نمایند.

وی اذعان نمود که تلاش ها وقتی به ثمر می رسد که همگرا باشد.و به عنوان نمونه از جهاد سازندگی نام برد که در طی ۳ سال اول انقلاب به اندازه ۵۰ سال پهلوی کار کرد چرا که به شعار «همه با هم امام خمینی (ره)»توجه داشت.

هم چنین وی  از «توجه به اولویت ها» ، به عنوان اولویتی که شهرداری و شورا باید رعایت کنند نام برد.چرا که هرگز امکان برآورده کردن همه خواسته های مردم وجود ندارد.

حقیقی ضمن ارزشمند دانستن «در آمدزایی»تأکید کرد که نباید این مهم به بهای فشار به مردم محقق شود.

وی ابراز امیدواری کرد با توجه شاخص های همدلی،توجه به اولویت ها و عدم فشار به مردم،بتوانیم درچه ای در شأن مردم درچه بسازیم.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی