کد خبر : 30303

تاریخ انتشار : ۳:۴۷ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ چاپ این مطلب

در گفتگوی نمایندگان شهر با مسئول مجموعه؛

صدای اعتراض مردم دُرچه به گوش مسئولین «مشاهیر» رسید

منتخبین مردم در گفتگو با مسئول مشاهیر ضمن تذکر و ابلاغ دغدغه های فرهنگی اسلامی مردم شهر درچه نسبت به رعایت شئونات اسلامی اعلام کردند امیدواریم «مشاهیر» به افتخار شهر تبدیل شود نه اینکه خاطره بدی در اذهان همشهریان به یادگار بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: اعتراض ساکنین محله شمس آباد و مردم شهر شاهد نمونه کشور به گوش مسئولین هتل مشاهیر شهر درچه رسید.

مردم شهر  درچه به دفعات در تماس با پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز اعتراض خود را نسبت به رعایت نشدن حجاب اسلامی و رفتار های هنجار شکنانه مانند پوشش نامناسب میهمانان مشاهیر در خیابان و محیط اطراف اعلام کرده اند.

پوشش نامناسب، استفاده از مواد منفجره، انفجارات و آتش بازی در ساعت استراحت همشهریان و ایجاد رعب و وحشت برای ساکنین اطراف هتل باعث شد ساکنین محله شمس آباد نمایندگانی را به این مجموعه بفرستند تا اعتراض دوباره خود را به گوش مسئولین مجموعه ای که که نام آن «مشاهیر» است برسانند.

امام جمعه شهر درچه نیز بارها در نماز جمعه شهر تذکراتی نسبت به وضعیت حجاب و دیگر مسائل به وجود آمده  خطاب به مسئولین این مجموعه گوشزد کرده بود.

کدخدایی مسئول مجموعه مشاهیر در پاسخ به مسایل مطرح شده ضمن عذر خواهی از مردم شهر درچه و ساکنین اطراف هتل مشاهیر، از تشکیل جلسه در این باره خبر داد و افزود: در این جلسه تصویب شده است هیچ گونه آتش بازی و انفجارات در مجموعه مشاهیر انجام نشود.

کدخدایی ادامه داد: در مورد بدحجابی در ورودی تالار مشاهیر تدابیری اندیشیده شده است تا میهمانان به داخل مجموعه هدایت شوند و تذکرات در این خصوص به انتظامات مجموعه داده شده است و مردم شهر  درچه دیگر شاهد چنین مسائلی از طرف این مجموعه نخواهند بود.

منتخبین مردم ضمن تذکر و ابلاغ دغدغه های فرهنگی اسلامی مردم شهر درچه نسبت به رعایت شئونات اسلامی اعلام کردند امیدواریم «مشاهیر» به افتخار شهر تبدیل شود نه اینکه خاطره بدی در اذهان همشهریان به یادگار بگذارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها
 1. حیدری گفت:

  برادر عزیز
  دغدغه دینی شما و غیرت و تعصبتان ستودنی است
  اما مراقب باشید شما هم مثل بقیه مورد سوءاستفاده برخی قرار نگیرید
  نهج البلاغه آقا امیرالمومنین(ع) را بخوانید
  ببینید حضرت در مورد حجاب چقدر واکنش نشان دادند و در مقابل آن در برابر سایر منکرات از قبیل سوءاستفاده از بیت المال چقدر.
  پس بیایید در خصوص سوءاستفاده از بیت المال هم حساس شویم همانگونه که شارع مقدس به ما دستور داده و در برابر کم کاری مدیران و ظلم ایشان در ادارات درچه و خمینی شهر سکوت نکنیم، در برابر نوع برخورد ادارات با مردم مستضعف سکوت نکنیم و…
  نکند روزی متوجه شویم حرامیان برای آنکه ذهن ما را از منکرهای اصلی در یک جامعه بازدارند ما را مشغول به حجاب کردند…

 2. حسین گفت:

  دورود بر غیور مردان و ناموس پرستان درچه

 3. محمدي گفت:

  خدا به داد مالک هتل برسه. معلوم نیست یه مشت آدم دنیال چه هدفی هستند که هر روز به بهانه ای به مردم گیر میدند. حجاب مهمانان هتل به شما چه ؟ خیلی مردید یه فکری به حال فقر و بیکاری درچه بکنید. این هتل لااقل برا چندین نفر از مردم درچه اشتغال زایی کرده. میدونم که چاپ نمیکنی


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

  بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی