مجله رشد تعطیلات، جایگزین پیک نوروزی می شود

کد خبر : 3026

تاریخ انتشار : ۱:۱۶ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ چاپ این مطلب

مجله رشد تعطیلات، جایگزین پیک نوروزی می شود

رییس گروه تکنولوژی و گروههای درسی آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برای نوروز امسال دانش آموزان ابتدایی مجله ای با عنوان ˈرشد تعطیلاتˈ به جای پیک نوروزی دریافت می کنند.

peyk

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از ایرنا، ˈعلی حمیدیˈ گفت : تعداد ۴۲۰ هزار جلد از این مجله ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و دوره ابتدایی چاپ و آماده توزیع است.

وی اظهار کرد: محتوای این مجله تکلیف گریز است و هیچ فعالیت نوشتاری در آن منظور نشده است.

وی افزایش سطح علمی و مطالعه دانش آموزان و همچنین آموزش مهارتهای زندگی اسلامی، ایرانی و آموزه های دینی و علمی را از اهداف تدوین این مجله برشمرد.

رییس گروههای درسی آموزش ابتدایی افزود: براساس شیوه نامه وزارتی برای تهیه بسته های فرهنگی ویژه نوروز، استان اصفهان این مجله را برای اوقات فراغت نوروزی دانش آموزان ابتدایی استان تهیه کرده است.

وی گفت: در این مجله مسابقه ای برای دانش آموزان ترتیب داده شده که نظر خود را در مورد سخنان رییس جمهوری در آیین بازگشایی مدارس در مورد احیای زنگ انشاء و ساعت کتابخوانی و تبدیل فرهنگ شفاهی به کتبی به مدیر مدرسه اعلام کنند.

حمیدی افزود: این مجله با سه عنوان برای گروه پیش دبستانی و اول ابتدایی با عنوان ˈمجله کودکˈ، ویژه دوم و سوم ابتدایی با عنوان ˈمجله نوآموزˈ و برای پایه های چهارم، پنجم و ششمن با عنوان ˈمجله دانش آموزˈ چاپ شده است.

وی زمان توزیع این مجلات در مناطق را از هفته آینده عنوان کرد و گفت: پس از آن این مجلات در مدارس توزیع می شود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی