قراداد های ترکمانچای در تاریخ شهرداری درچه

کد خبر : 2989

تاریخ انتشار : ۱۲:۴۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۱۸ چاپ این مطلب

قراداد های ترکمانچای در تاریخ شهرداری درچه

رئیس شورای اسلامی شهر درچه: بعضی از قراردادهای تاریخ شهرداری درچه را قراردادهای ترکمانچای می دانم.

akbar jazini

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه  اکبر جزینی رئیس شورای اسلامی شهر درچه با اشاره به قرارداد های زیان ده شهرداری درچه در گذشته گفت: من بعضی از قراردادهای تاریخ شهرداری درچه را قرارداد ترکمانچای می دانم، مانند اجاره باغ ارم شهرداری که مستأجر ۶۸ میلیون تومان بدهی به شهرداری و حدود ۴۰۰ میلیون تومان بدهی به مردم به جا گذاشته و متواری شده. یا اجاره پارک های بادی در پارک ساحلی که قرارداد ۱۵ ساله با مستأجر بسته شده با این شرط که پس از این مدت کلیه تجهیزات بادی برای شهر درچه باقی بماند ولی متأسفانه شاهدیم که به طور مخفیانه بخشی از این تجهیزات از پارک خارج شده است. یا نانوایی روبروی مسجد جامع  که متعلق به شهرداری است و به صورت ۵ ساله اجاره داده شده است که بهتر بود قرارداد های یک ساله بسته می شد و در صورت رضایت از عملکرد، قرارداد تمدید می شد. تمام اعضای شورا علاوه بر اینکه تابع اصل ۴۴ هستند، که مورد تأیید مقام معظم رهبری است، اجازه نخواهند داد قراردادها به ضرر شهر تمام شود و تأکید بسیاری بر استفاده از پتانسیل های بومی دارند.

وی در مورد اقدامات شورا در رابطه با این قرارداد ها افزود: به عنوان مثال برای قرارداد باغ ارم شهرداری سه جلسه برگزار نموده و از لحاظ حقوقی قرارداد را فسخ کرده ایم. پیگیر فسخ قرارداد پارک بادی هم هستیم ولی متأسفانه به دلیل فقدان کارشناسی لازم در زمان عقد قرارداد، بعضی از این قرارداد ها را به راحتی نمی توانیم فسخ کنیم مگر اینکه بتوانیم تخلفی از طرف مقابل افشاء کنیم.

دیدگاه ها
 1. یک رزمنده گفت:

  اخبار مصاحبه با رئیس شوری را که گذاشتید متاسفانه در شهر شاهد درچه یک وبلاگ با اعمال نفوذ شدیدی که دارد به خود اجازه میدهد همواره در مورد تمام مسایل دخالت کند و با راه اندازی گروه های فیسبوکی تمامیت جمعیت سایبری شهر را به این شبکه اجتماعی ضد ارزشی ببرد.قبلا رسما به بسیج و یا سپاه انتقاد میکرد حال انتقادات او چهره دیگر و تخریبی پیدا کرده است و نقش موثری در نا آرامی های شهر دارد.خواهشمندیم اگر ازاین موضوع خبر دارید که بیشک خبر دارید اعمال فشار کنید توسط رسانه خودتان تا روز به روز این جنبش وبلاگ نویسی و گروه های فیسبوکی رشد نکنند.تا زمانی که ابن وبلاگ در راس است همه زحمات ما و شما از میان میرود.خواشمند است با بصیرت کامل به این موضوع بپردازید

 2. mahan pars گفت:

  درمورد ساختمان جدید شهرداری درچه.

  بادرود. آیا برای ساخت شهرداری جدید جایی بهتر از تو پارک نمیشد پیدا کرد؟ آیا فاصله حریم رودخانه رعایت شده؟ آیا فکر پارکینگ ارباب رجوع وترافیک ابتدای پل شده؟ آیا کنار رودخانه فضای سبز درست کردن منطقی تراست یا ساختمان؟ آیا رعایت کردن قانون فقط برای مردمه؟ آیا نسبت به جمعیت شهر مون فضای سبز کافی داریم تا به جای توسعه ی فضای سبز،در پارک ساخت وساز کنیم؟ آیا سخنان مقام معظم رهبری دراسفند ۱۳۹۳خطاب به شهرداری تهران مبنی براهمیت فضای سبزوتصرف نکردن ریه ی تنفسی شهرفقط برای تهران بود ونظر ایشان برای شهر ما فرق میکند؟ ساختن چنین ساختمانی در چنین جایی بیشتر به جایی تفریحی شبیه است تا به کار. البته من از زاویه ی دید خودم به قظیه نگاه کردم شاید دلایل منطقی پشت این طرح باشد.اگر اقای مطلعی جواب دهد سپاسگزار میشوم. لینک سخنرانی مقام معظم رهبری: http://www.fardanews.com/…/%D8%AF%D9%82%D8%AA-%D8%B1%D9..


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

  بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی