برنامه‌های هیئت تنیس اصفهان برای تبدیل شدن به استان برتر کشور

کد خبر : 2810

تاریخ انتشار : ۵:۱۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۲/۷ چاپ این مطلب

حمیدرضا خوروش عنوان کرد:

برنامه‌های هیئت تنیس اصفهان برای تبدیل شدن به استان برتر کشور

رئیس هیئت تنیس استان اصفهان گفت: هیئت تنیس اصفهان برای تبدیل شدن به استان برتر کشور و رشد این ورزش در استان برنامه‌های ویژه‌ای در دستور کار دارد.

khorvash

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا خوروش ظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان اصفهان با اشاره به انتخابش به عنوان رئیس این هیئت اظهار داشت: خوشحال هستم که اعضای مجمع به من اعتماد کردند و ما تلاش می‌کنم که با برنامه‌های خود، تنیس استان را به جایگاه اصلی خود برسانم بنابراین برنامه‌های مختلفی مد نظر دارم.

وی افزود: ورزش تنیس استان باید به جایگاه نخست کشور برسد و در این راه باید از آموزش‌ برای گروه‌های سنی ۸ تا ۱۰ سال اشاره کرده و پشتوانه‌های این ورزش در اصفهان را تقویت کرد.

رئیس هیئت تنیس استان اصفهان با اشاره به ضرورت همکاری با آموزش و پرورش بیان داشت: طرح‌های نخبه‌یابی و نخبه‌پروری تنیس در دستور کار ما قرار دارد و از سوی دیگر تلاش می‌کنیم که مربیان خود را به صورت سالانه آموزش دهیم.

وی با بیان اینکه همکاری مسئولان برای گسترش تنیس در استان و شهر اصفهان ضروری است، تصریح کرد: در صدد برگزاری رقابت‌های تنیس در پارک‌ها و زمین‌های عمومی سطح شهر هستیم که این مسئله باعث معرفی هرچه بیشتر این ورزش به مردم می‌شود.

خوروش بیان داشت: طرح یکسان‌سازی مربیان از دیگر برنامه‌های ما بوده و ما باید با اجرای این طرح، شرایط مربیان را یکسان کنیم و از سوی دیگر به گسترش ورزش تنیس در شهرستان‌ها بپردازیم.

وی خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم که با رشد مربیان و تشویق مربیان قهرمان‌پرور، زمینه افزایش گرایش به این ورزش و البته رشد آن در اصفهان را فراهم کنیم.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی