کد خبر : 28010

تاریخ انتشار : ۷:۱۷ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۹ چاپ این مطلب

در پارک ساحلی شهر درچه با احتیاط قدم بردارید!

چند روز پیش در پارک ساحلی شهر درچه حادثه ای رخ داد که تعجب مردم و همشهریان را بر انگیخت. امیدواریم مسیولین شهر و فضای سبز درچه با پیگیری جدی این مساله از وقوع حادثه ای به این شکل جلوگیری نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز، حفره های زیر چمن پارک ساحلی شهر درچه حادثه آفرید.

مرد و نان آور خانه با کوله باری از خستگی ناشی از رانندگی و سروکله زدن با مردم پشت درب خانه میرسد و تصمیم  میگیرد طبق توصیه بزرگان خستگی های ناشی از کار خارج از خانه را پشت درب خانه بگذارد و با روحیه ای بشاد  وارد منزل شود ولی وقتی وارد منزل می شود مشاهد می کند که فرزندان و همسرش هم در منزل کلافه هستند.

تصمیم میگیرد فرزندان و خانواده اش را به پارک ببرد تا آب و هوایی تازه کنند. شنیده بود که در شهر درچه پارک جدیدی ساخته اند و می تواند با آسایش خاطر و بدون مزاحمت موتورسواران و افراد هنجار شکن جامعه ساعاتی را آسوده خاطر بگذراند.

یک ساعتی را  به استراحت میگذراند و در فکرش کارهای عقب مانده و نیمه تمام خود را مرور می کند. به اطراف خود نگاه می کند و شاهد دور شدن فرزندش از کنار خانواده می شود.

کفشهایش را به پا میکند و به سمت او میرود که به ناگاه زیر پایش خالی می شود و آه از نهادش به آسمان بلند میشود. پایش در چاله ای که زیر سبزه های هرس نشده سطح زمین چمن  فرو رفته بود و زاویه ای ۱۸۰ درجه پیدا کرده بود. مردم همه به تکاپو افتاده بودند ولی کاری  نمیتوانستند انجام دهند بجز اینکه با اورژانس تماس بگیرند.

او که قرار بود آسایش را برای خانواده اش به ارمغان بیاورد اکنون در خانه افتاده است.

تا کنون دو عمل جراحی بر روی پای آقای مرتضی سلطانی انجام شده است و به گفته پزشگان تا ۴ ماه دیگر هم باید بدون حرکت و به همین منوال بگذراند.

آشنایان آقای سلطانی به شهرداری مراجعه کرده اند ولی به آنها گفته شده است  گودالهای پر نشده قانونی است و هیچ کاری نمیتوانی انجام دهید.

مقصر اصلی در این حادثه کیست؟ او که برای آرامش اعصاب وارد پارک شده است یا ناظر فضای سبز شهر یا شهرداری که نظارت دقیقی بر روی عملکرد فضای سبز و عدم حرس چمنها و پر کردن چاله های پارک شهر ندارد یا …..

دیدگاه ها
 1. این پارک عیبهای زیادی داره به غیر از چاله هاش.
  امنیت نداره. تو روز روشن گردنبند یک زن را دزدیدند و فرار کردند.
  یک دفعه هم پای بچه ام در حال بازی رفت تو چاله زمین و تا چند روز درد می کشید.
  ممنونم این مشکلات را مطرح کردید. فقط آدم پیگیرش را میخواد.خدا خیرتون بده که صدای ما را به گوش شهرداری میرسونید.

 2. شهروند گفت:

  خدایی که آقای محمودی شهردار درچه فقط حرف از عدالت می زنند ولی فقط برای گرفتن پول مردم علیرغم نارضایتی شان آماده اند.این حق الناس را چه کسی پاسخگوست؟


 • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

  بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی