کد خبر : 2718

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۴ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۲/۱۲/۶ چاپ این مطلب

بیانیه‌ سازمان بسیج سازندگی در آمادگی برای اجرای اقتصاد مقاومتی:

جوانان جهادگر عطر خوش پیشرفت و عدالت را به محروم‌ترین مناطق کشور خواهند برد

جوانان جهادگر در لبیک به این فرمان فرماندهی معظم کل قوا، با عزمی راسخ، در قالب اردوها و حرکت های جهادی عطر خوش پیشرفت و عدالت را به محروم ترین مناطق کشور خواهند برد.

moghavemati

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه  به نقلاز شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از قرارگاه رسانه‌ای سازمان بسیج سازندگی،‌ سازمان بسیج سازندگی در پی ابلاغ سیاست های کلی «اقتصاد مقاومتی» توسط رهبر معظم انقلاب با صدور بیانیه ای آمادگی خود را برای کمک به خدمتگذاران ملت و خودکفایی ایران اسلامی اعلام کرد. در متن این بیانیه آمده است:

” اقتصاد مقاومتی خواهد توانست الگویی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند. “مقام معظم رهبری”

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دلیل پیگیری آرمان های عدالت خواهانه، همواره مورد خشم و نفرت سلطه گران جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار بوده و زورگویان بین المللی برای تسلیم کردن ملت ایران، انواع فشارهای سیاسی و اقتصادی را بر کشور ما وارد کرده اند.

بر این اساس است که مقام معظم رهبری در فرمانی بسیار مهم فرمودند: ما باید بتوانیم قدرت نظام اسلامی را در زمینه ی حل مشکلات اقتصادی به همه ی دنیا نشان دهیم؛ الگو را بر سر دست بگیریم تا ملت ها بتوانند ببینند که یک ملت در سایه ی اسلام و با تعالیم اسلام چگونه می تواند پیشرفت کند.

از این روی ، مجموعه سازمان بسیج سازندگی در دهه پیشرفت و عدالت ، اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور از مشکلات و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی می داند.

بسیج سازندگی به عنوان طلایه دار این عرصه ؛ الگوی اقتصاد مقاومتی را سرلوحه عملکرد خویش قرار داده است و ایمان دارد، در سایه این الگوی اقتصادی ، می توان کشور را از آخرین گردنه مبارزه با استکبار عبور و به تهدیدات پایان داد.

بسیج سازندگی در این بیانیه اعلام می دارد، بی شک حضور مردم پایه و اساس تحقق اقتصاد مقاومتی است و این سازمان در راستای این مهم که همانا مردمی کردن اقتصاد و دستیابی به خودکفایی کشور است ، امسال در ۱۰ عرصه اقتصاد مقاومتی طراحی و با گسیل نیروها و استفاده از جوانان متخصص این مرز و بوم ،همه مراحل تولید تا فروش محصولات را مورد حمایت قرار داده و در این راه بحمدالله توفیقات ارزنده ای نیز بدست آمده است.

جوانان جهادگر نیز در لبیک به این فرمان فرماندهی معظم کل قوا، با عزمی راسخ تر از همیشه، در قالب اردوها و حرکت های جهادی عطر خوش پیشرفت و عدالت را به محروم ترین و دور افتاده ترین مناطق کشور خواهند برد.

شایان ذکر است ، هرچند تا رسیدن به وضع مطلوب آنچنان که مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری است راه سخت و طولانی در پیش است اما بسیج سازندگی برای کمک به خدمتگذاران ملت و خودکفایی ایران اسلامی آمادگی کامل دارد تا تجربیات و توانمندیهای ارزنده خود را در این راه خالصانه در اختیار همه دستگاهها و وزارتخانه های درگیر این حرکت ملی قرار دهد.

بسیج سازندگی در پایان این بیانیه خاطرنشان می کند، حال که رهبر انقلاب حکم به جهاد در عرصه اقتصاد داده و خط مقدم این نبرد را تولید ملی بنا نهاده اند، بر همه مسئولان، کارشناسان و آحاد مردم واجب است تا با پیگیری و اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی تهدیدات را تبدیل به فرصت نموده و ایران اسلامی عزیز را به الگویی برای همه جهانیان تبدیل کنند.

امید است در میدان واقعی و جهاد اقتصادی همه دست به دست هم دهیم و ایران اسلامی را یاری رسان باشیم.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی