برگزاری المپیاد فرهنگی – ورزشی دانش‌آموزان پسر کشور در اصفهان

کد خبر : 2680

تاریخ انتشار : ۱:۵۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۱۳ چاپ این مطلب

برگزاری المپیاد فرهنگی – ورزشی دانش‌آموزان پسر کشور در اصفهان

استاندار اصفهان گفت: المپیاد فرهنگی – ورزشی دانش‌آموزان پسر کشور در اصفهان با حضور دانش‌آموزان ۲۹ استان کشور برگزار می‌شود.

zargarpour

به گزارش درچه به نقل از خبرگزاری مهر، رسول زرگرپور در جلسه ستادهای هماهنگی برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان پسر دوره متوسطه کشور اظهار داشت: ممکن است این کار خیلی سنگین و بزرگی نباشد ولی با توجه به ماندگاری تاثیر این گونه برنامه‌ها برای دانش‌آموزان که مخاطبان اصلی این المپیاد ‌هستند، از اهمیت بالائی برخوردار هستند.

وی افزود: برگزاری این فعالیت‌های سالم اگر به شکل منظم و با برنامه صورت پذیرد، نا خودآگاه و به طور غیر مستقیم درس نظم‌مداری و برنامه‌محوری را به نسل نوجوان ما القا می‌کند.

استاندار اصفهان با یادآوری اینکه دانش‌آموزان از ۲۹ استان کشور مهمان اصفهان هستند، بیان داشت: در صورت برگزاری منظم و موفق این المپیاد مهمانان ما مبلغان خوبی برای ارزش‌ها و ظرفیت‌های اصفهان است.

وی با اشاره  به عنوان فرهنگی – ورزشی این المپیاد ادامه داد: باید در کنار مسابقات که از جذابیت‌های بالائی برخوردار بوده از مسائل فرهنگی غافل نشده  و بازدید از اماکن تاریخی و سایر موارد نیز مد نظر قرار گیرد.

استاندار از همه دستگاه‌های زیربط خواست با تمام توان آموزش و پرورش را در برگزاری این المپیاد یاری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش نیز در این جلسه گفت: المپیاد فرهنگی ورزشی دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه سراسر کشور به میزبانی اصفهان از تاریخ ۲ تا ۸ اسفند با حضور بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز از ۲۹ استان در ۴ رشته والیبال، بسکتبال، هندبال و فوتسال در قالب ۸۱ تیم ورزشی برگزار می‌شود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی