تولید بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام ۲؛ نبرد خرمشهر»

کد خبر : 2560

تاریخ انتشار : ۱۰:۳۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ چاپ این مطلب

تولید بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام ۲؛ نبرد خرمشهر»

به گزارش درچه، حجت‌الاسلام حبیب داستانی بنیسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اهمیت رسانه‌ها اظهار کرد: امروزه رسانه‌ها به صورتی گسترده و غیر مستقیم بر روی افکار، کردار، اخلاق، فرهنگ و حتی دین و مذهب رده‌های مختلف سنی تأثیر می‌گذارند. وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در گذر زمانی نه چندان طولانی، […]

bazi921124

به گزارش درچه، حجت‌الاسلام حبیب داستانی بنیسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به اهمیت رسانه‌ها اظهار کرد: امروزه رسانه‌ها به صورتی گسترده و غیر مستقیم بر روی افکار، کردار، اخلاق، فرهنگ و حتی دین و مذهب رده‌های مختلف سنی تأثیر می‌گذارند.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در گذر زمانی نه چندان طولانی، مخاطبان خود را طبق فرهنگ و عقاید خود به بار می‌آورند و از فرهنگ و عقاید بومی خود دور می‌سازند.

مدیر شرکت رسانه‌گستر بنیسی با بیان اینکه بر اساس آمارهای موجود در سراسر جهان و از جمله کشور ایران، بازی‌های رایانه‌ای پرمخاطب‌ترین رسانه امروزی است گفت: از جمعیت ۷۵ میلیون نفری ایران، ۲۵ میلیون نفر از این رسانه استفاده کرده و به صورت میانگین ۱٫۵ ساعت در روز را به بازی‌های رایانه‌ای اختصاص می‌دهند.

وی عنوان داشت: بیش از ۳۷ میلیون ساعت در ماه از عمر کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان کشورمان به این رسانه اختصاص دارد.

بنیسی یادآور شد: مخاطبان این بازی‌ها با آغوش باز به سوی این محصولات رسانه‌ای رفته و تحت تأثیر آنها قرار می‌گیرند که نمونه‌های عینی آن بارها مشاهده شده است.

وی با بیان اینکه دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی از میزان تأثیرگذاری این محصول راهبردی و کاملا کاربردی آگاه هستند گفت: سالیانه حدود ۴ هزار بازی رایانه‌ای جذاب، اما مغایر با امور سیاسی، اخلاقی، مذهبی و فرهنگی ایران اسلامی تولید شده و روانه بازار می‌شود و بازیکنان ایرانی نیز آنها را با اشتیاقی وصف‌ناپذیر بازی کرده و در انجام هر چه بیشتر و بهتر آن‌ها به رقابت می‌پردازند.

مدیر شرکت رسانه‌گستر بنیسی عنوان داشت:‌ هر چند برخوردهای مقطعی و بازدارنده ممکن است برای مدت کوتاهی و به صورت محدود، جلوی تأثیرگذاری بازی‌های غربی مخرب را بگیرد، اما بهترین و صحیح‌ترین راه مقابله، تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر با مضامین اسلامی ایرانی است. وی خاطرنشان کرد: گروهی از طلاب و دانشجویان این شرکت بازی رایانه‌ای سه‌بعدی بازی‌های «عملیات انهدام ۱» در قالب نبرد فاو را در سال ۸۷ تولید کردند و اکنون بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام ۲؛ نبرد خرمشهر» تولید شده است.

بنیسی یادآور شد: بازی عملیات انهدام ۲ توانسته چندین مقام ملی را دریافت کرده و به علت ویژگی‌های محتوایی، گرافیکی و فنی منحصر به فرد خود، نشان خوبی از خود در میان بازیکنان به جای گذارد.

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی