کد خبر : 24719

تاریخ انتشار : ۱:۲۳ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ چاپ این مطلب

دکتر حسن عباسی:

جوانان بصیر مراقب باشند در عصر ارتباطات حرفی از رهبر انقلاب گم نشود

رئیس اندیشکده یقین: در حال حاضر برخی به اسم امام سخنانی را مطرح می کنند و برخی از حرفهای رهبر انقلاب در عصر ارتباطات گم می شود، جوانان بصیر باید هوشیار باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: در روز سه شنبه ۱۳بهمن ماه، نشست سیاسی با حضور دکتر حسن عباسی در شهر درچه برگزار گردید.

حسن عباسی در جمع مردم شهید پرور شهر شاهد نمونه کشور گفت: در مسیر انقلاب خطراتی داریم و این روزها که جشن ایام الله دهه فجر را برگزار می کنیم غیر از مبحث نفوذ که در جامعه مطرح می شود، امواج فتنه هایی که در ۳۷ سال گذشته شکل گرفته، یکی از مسائل کلیدی است که وجود دارد.

دکتر عباسی افزود: میراثی به نام انقلاب اسلامی حاصل زحمت و تلاش ۱۲۴ هزار پیامبر، ۱۲ امام معصوم و  ۶۱ زعیم و عالم اسلامی در عصر غیبت  می باشد که باید به دست صاحب حقیقی آن برسد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر برخی به اسم حضرت امام (ره)، سخنانی را مطرح می کنند و برخی از حرف های رهبر انقلاب نیز با وجود عصر ارتباطات گم شده و جوانان بصیر انقلاب باید مراقب باشند

IMG_7263

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه هر جایی که یک عالم دینی وجود دارد، در حال مبارزه با ظلم است، یا در اسارت، یا اینکه به شهادت رسیده و این انقلاب به برکت خون شهدای مبارز و تلاش عالمان دینی به جهان صادر شده است، ادامه داد: مجتهدی که سطح فقه اش، فقه فردی باشد، جایگاهی در خبرگان رهبری ندارد و کسی می تواند به امام مسلمین کمک دهد که دغدغه فقه حکومتی داشته باشد و شخصی می تواند در خبرگان رهبری موثر باشد و نظام را جلو ببرد که مدیریت استراتژیک بداند.

وی با بیان سخن سکاندار انقلاب مبنی بر اینکه اگر در بانک های این کشور ربا باشد، جمهوری ما اسلامی نیست، خاطر نشان کرد: چرا دولت ها در طول این چند سال به حرف های رهبری توجه نداشته و سیستم بانکداری ربوی را به بانکداری اسلامی اصلاح نکردند؟!

دکتر عباسی با اشاره به سخن امام خمینی(ره)، که می فرمایند پول نباید کار کند، بیان داشت: طی سی و پنج سال گذشته در تمام شهرها زیباترین ساختمان های هر شهر، مربوط به بانک ها بوده اند و برخی از اندیشمندان داخلی بیان میکنند  اقتصاد یک علم است و این کار کردن پول در کشور یک نفوذ است.

3IMG_7291

وی عنوان کرد: خرید هواپیمای ایرباس از کشور فرانسه باعث بروز بیکاری در بین جوانان ایرانی می شود چرا که در شاهین شهر اصفهان هواپیمای ایران ۱۴۰ تولید می شد و با وارد کردن هواپیماهای ایرباس، امکان بومی سازی صنعت هواپیمایی در کشور و تولید داخلی از بین می رود.

حسن عباسی با اشاره به بازار بورس در کشور گفت: در ایران مدام مردم را به حضور در بازار بورس دعوت می کنند و در این قمار بزرگ مردم نابود می شوند.

برخی می خواهند پوسته جمهوری اسلامی باقی بماند و در مغز ، از دین تهی شود و آن را پروژه سیاست درهای باز نامیده اند.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی