کد خبر : 24062

تاریخ انتشار : ۱۰:۳۷ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ چاپ این مطلب

اعتراض مردم شهر شاهد نمونه کشور به عرضه کفشها و محصولات چینی با اسماء متبرکه + تصاویر

مردم شهر شاهد نمونه کشور اعتراض خود را نسبت به توهین شرکت های تولیدکننده کفش و اجناس چینی با درج اسماء متبرکه به منظور هتک هرمت به مقدسات مسلمانان اعلام می دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: توهین به مقدسات از کفش های داخل بازار تا شلوار های چینی در بازار شهر دیده می شود.

اجناس چینی در بازار از کفش گرفته تا تسبیح و لوازم مصرفی در جای جای شهر با قیمت پایین عرضه و به فروش می رسد.

در سالهای قبل شلوارهای جینی که بر روی جیب آن کلمه مقدس الله و بسم الله الرحمن الرحیم درج شده بود وارد بازار شد و اکثر خریداران به نوشته های آنها توجه نمی کردند و فروشندگان هم اطلاعات چندانی در خصوص نوشته های درج شده بر روی اجناس نداشتند اما بعضی از خریداران با هوشیاری و توجه به نوشته آن از خرید چنین اجناسی امتناع می کردند.

1620

سپس نوبت به کفشهایی رسید که بر کف آن به صورت طلاکوب کلمات الله و محمد درج شده بود و از چین وارد کشور می شد .

17 19

امروز نیز متاسفانه باز شاهد فروش دمپایی و کفش هایی با آرم الله و نام حضرت علی علیه السلام در سطح شهر بودیم که واکنش و اعتراض مردم فهیم و هوشیار شهر درچه را برانگیخت.10

11

17 5 1 2

پیش تر نیز شاهد تذکرات مکرر مسئولان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهر درچه در خصوص جمع آوری و  عدم عرضه این محصولات به فروشندگان این اقلام بوده ایم و حال مردم شهر شاهد نمونه کشور ضمن اعتراض به فروش این محصولات با اسماء متبرکه خواستار پیگیری مجدّانه مسئولان مربوطه می باشند.

 

 

 

موقتاً امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی