کد خبر : 21363

تاریخ انتشار : ۸:۰۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ چاپ این مطلب

سکه های طلا برازنده بانوان ورزش درچه

بانوان درچه در مسابقات ووشو کشوری که در استان مازندران شهر ساری برگزار گردید سکه های طلا را از آن خود نمودند.تیم استان اصفهان مقام اول این مسابقات را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز: ورزشکاران شهر درچه در مسابقات کشوری رتبه نخست این مسابقات را کسب نمودند.

این مسابقات که در استان مازندران شهر ساری برگزار گردید تیم استان اصفهان مقام اول را کسب کرد.

تیم تهران مقام دوم این رقابتها ، مازندران مقام سوم را کسب نمودند و کاپ اخلاق این دوره مسابقات از آن تیم سمنان گردید.

در این مسابقات از شهر درچه فائزه شاهنظری،زهرا عابدی،محدثه عابدی،فاطمه کریمی و فاطمه شاهنظری شرکت نمودند و مدالهای رنگین را به دست آوردند.

در بخش تالو رده سنی نونهالان ، فائزه شاهنظری طلا و نقره،رده  سنی نوجوانان  زهرا عابدی طلا و نقره و  محدثه عابدی طلا و نقره را کسب نمودند.

در بخش تالو و ساندا رده  سنی نوجوانان فاطمه کریمی طلا و نقره و  برنز و در رده  سنی جوانان فاطمه شاهنظری  دو نقره تعلق گرفت.

دیگر شرکت کنندگان در تیم منتخب استان اصفهان در رده سنی نونهالان هانیه بخشی دو  طلا،تینا نوربخش طلا،ستایش عمادی طلا و نقره،زهرا قدوسی نقره،مریم زارعی نقره و برنز،ثمین عباسی برنز و در رده  سنی نوجوانان فائزه هلیلی طلا،مینا صفریان طلا،زهرا قاسم پور نقره و برنز،مریم دارالصیایی نقره،نرگس کثیری نقره،بهاره محمدی برنز را دریافت کردند.

در رده  سنی جوانان زهرا سالم دو طلا ،زهرا خانی دو نقره مریم ملکوتی دو نقره،آیه محمدی نقره،زینب حبیبی دو برنز،زهرا کاظمی برنز و در  رده سنی بزرگسالان مریم مقدسی طلا برنز و زهرا فاتحی طلا نقره را از آن خود نمودند.

در  مسابقات سبکی فن زی چوان و وشو  کاپ اول کشور به سرکار خانم امینی و جلالی مربیان تیم تعلق گرفت.

 

 


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی