حماسه ۹ دی، باطل السحر فتنه بود

کد خبر : 2065

تاریخ انتشار : ۶:۲۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۵ چاپ این مطلب

حماسه ۹ دی، باطل السحر فتنه بود

به گزارش درچه به نقل از ایمنا، این حماسه بصیرت و شجاعت، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی ملت آگاه ایران اسلامی (در فهم و عمل) را به خوبی نشان داد و مکر مکاران فاسد را به خوبی خود آن ها بازگرداند، همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: “لذا شما می بینید که […]

9dey921004

به گزارش درچه به نقل از ایمنا، این حماسه بصیرت و شجاعت، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی ملت آگاه ایران اسلامی (در فهم و عمل) را به خوبی نشان داد و مکر مکاران فاسد را به خوبی خود آن ها بازگرداند، همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند:
“لذا شما می بینید که آن روزی که توده عظیم مردم در سرتاسر کشور احساس کنند که دشمنی متوجه انقلاب است، احساس کنند که دشمنی جدی وجود دارد، بدون فراخوان حرکت می کنند، می آیند روز ۹ دی شما دیدید در این کشور چه اتفاقی افتاد و چه حادثه ای پیش آمد.”
همچنین رهبر معظم انقلاب در این زمینه می فرمایند: “شما دیدید فتنه ای به وجود آمد، کارهایی شد، تلاش هایی شد، آمریکا از فتنه گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت های غربی دفاع کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت طلب ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز ۹ دی، در روز ۲۲ بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادندکه دنیا را خیره کرد. ایران امروز، جوان امروز، تحصیلکرده امروز، ایرانیان امروز، آنچنان وضعیتی دارند که هر توطئه ای را دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی زمینه چینی کند، به توفیق الهی خنثی می کنند. منتها باید توجه داشته باشید؛ باید تقوا پیشه کنیم. آنچه ما را قوی می کند، تقوا است. آنچه ما را آسیب پذیر می کند تقوا است. آنچه ما را به ادامه این راه تا رسیدن به اهداف عالی امیدوار می کند تقوا است.”
۹ دی یادآور روزی است که در آن بار دیگر “دست قدرت خدا” در دفاع از حریم ولایت از آستین ملت ایران بیرون آمد تا به تمام فتنه گران و حامیان غربی آن ها حقانیت کلام الهی “ان الباطل کان زهوقا” را یادآوری کند. ۹ دی در ایران اتفاق افتاد، ولی پایه های کاخ سفید در مکان و کاخ سبز معاویه در زمان را لرزاند. حضور حماسی و گسترده مردم در مقابله با آشوبگران و فتنه گران و دفاع جانانه از اسلام ناب محمدی (ص) و نهضت عاشورای حسینی در ۹ دی ماه سال ۸۸، باطل السحر فتنه بود.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی