کد خبر : 19749

تاریخ انتشار : ۶:۳۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۳ چاپ این مطلب

علاقه مندان به حوزه خبرنگاری:

باشگاه خبرنگاران افتخاری پایگاه خبری تحلیلی درچه نیوز راه اندازی شد

پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز دست همکاری تمام خبرنگاران، نویسنده ها، عکاسان، شاعران، طراحی گرافیک، تصویرسازی و … عزیز را به گرمی می فشارد.

پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویر افکار عمومی در منطقه شهر شهید پرور درچه در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید:

الف) متقاضیان باید نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در این قسمت اقدام نمایند .

ب) متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده توسط باشگاه خبرنگاران پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل و صفحه ارسال خبر اقدام می نمایند.

ج) پس از اتمام دوره سه ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری صدور کارت خبرنگار افتخاری پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز برای تهیه خبر صادر می شود.

د) جزوات آموزشی برای خبرنگاران تهیه و به آدرس آنها ارسال می گردد.

ه) جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز دربرندارد و همکاری صرفا بصورت افتخاری می باشد. اما در ذیل اخبار نام تهیه کننده خبر حتما درج خواهد شد.

و) در صورتیکه خبرنگاری هزینه ای را با هماهنگی مسئول مربوطه پرداخت نماید پس از تایید باشگاه پرداخت خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  با صندوق پستی  info@dorchehnews.ir  و ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تماس با ما در ارتباط  باشید.

قابل ذکر است همه ساله خبرنگاران افتخاری برتر در حوزه های مختلف طی مراسمی با حضور مدیران مربوطه مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

پایگاه خبری و تحلیلی درچه نیوز دست همکاری تمام خبرنگاران، نویسنده ها، عکاسان، شاعران، طراحی گرافیک، تصویرسازی و … عزیز را به گرمی می فشارد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی