بازداشت مدیرمسئول روزنامه بهار

کد خبر : 1486

تاریخ انتشار : ۱۰:۰۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۱۱ چاپ این مطلب

بازداشت مدیرمسئول روزنامه بهار

به گزارش درچه به نقل از خبرگزاری فارس،معصومه شهریاری، همسر سعید پورعزیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و اظهار داشت: صبح روز پنجشنبه (نهم آبان‌) احضاریه‌ دادسرا بر اساس شکایت مدعی‌العموم به دفتر روزنامه‌ بهار فرستاده شد،‌از آنجایی که هر کسی می‌داند که روز پنجشنبه کادر […]

b2

به گزارش درچه به نقل از خبرگزاری فارس،معصومه شهریاری، همسر سعید پورعزیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس خبر بازداشت سعید پورعزیزی را تأیید کرد و اظهار داشت: صبح روز پنجشنبه (نهم آبان‌) احضاریه‌ دادسرا بر اساس شکایت مدعی‌العموم به دفتر روزنامه‌ بهار فرستاده شد،‌از آنجایی که هر کسی می‌داند که روز پنجشنبه کادر اداری همه‌ روزنامه‌ها تعطیل است، بنابراین احضاریه به‌دست آقای پورعزیزی نرسید.

وی افزود: صبح امروز، مدیرمسئول روزنامه بهار بدون اطلاع از رسیدن چنین احضاریه‌ای به دفتر روزنامه رفت و درپی تماس تلفنی که ساعت ۱۱ صبح با او گرفتند، به دادسرا احضار شد. پس از رفتن به دادسرا، وی بازداشت شد و به اوین انتقال یافت.

شهریاری با بیان اینکه طی تماس تلفنی آقای پورعزیزی مقرر شد که وثیقه‌ای برای آزاد شدن وی از بازداشت تهیه شود، بیان داشت: این در حالی است که درباره‌ مبلغ وثیقه هیچ اطلاعی به ما داده نشد.

به گزارش فارس،‌ روزنامه‌ «بهار» اول آبان و در آستانه عید غدیر مقاله‌ای موهن علیه امامت امام علی(ع) را با عنوان «امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» منتشر کرد که با واکنش گسترده مردم و بخصوص اندیشمندان حوزه و دانشگاه مواجه شد. در نهایت هیئت نظارت بر مطبوعات با برگزاری جلسه ای حکم به توقیف این روزنامه داد و پرونده را به دادگاه فرستاد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی