طلای جهانی بر گردن مرجان سلحشور

کد خبر : 1469

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۸/۹ چاپ این مطلب

طلای جهانی بر گردن مرجان سلحشور

به گزارش درچه به نقل از ایمنا، در این دوره از مسابقات، پومسه روهای کشورمان در دو بخش تیمی و انفرادی و در رده های سنی ۱۵ الی ۱۷ سال، ۱۸ تا ۲۹ سال، ۳۰ تا ۳۹ سال، ۴۰ تا ۴۹ سال، ۵۰ تا ۵۹ سال و ۵۹ سال به اجرای فرم می پردازند. مرجان […]

salahshoor
به گزارش درچه به نقل از ایمنا، در این دوره از مسابقات، پومسه روهای کشورمان در دو بخش تیمی و انفرادی و در رده های سنی ۱۵ الی ۱۷ سال، ۱۸ تا ۲۹ سال، ۳۰ تا ۳۹ سال، ۴۰ تا ۴۹ سال، ۵۰ تا ۵۹ سال و ۵۹ سال به اجرای فرم می پردازند.
مرجان سلحشور پومسه رو بانوی کشورمان در اولین روز از این دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی جهان در بخش انفرادی و در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال ، نخستین مدال طلای تیم ملی ایران را در اندونزی به گردن آویخت و سرود تیم ملی کشورمان را در سالن “مانگو پورا” شهر بالی اندونزی طنین انداز کرد.
در این رده سنی نمایندگان کره، تایلند و به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.
در بخش تیمی و در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال نمایندگان کشورمان (مهسا مردانی پومسه روی اصفهانی،‌ نسترن ملکی و نگین گیل سمائی) به اجرای حرکات نمایشی پرداخته و توانستند مدال نقره تیمی این رده سنی را از آن خود کنند.
همچنین تیم های ویتنام و تایلند نیز مقام های اول و سوم را به خود اختصاص دادند و نمایندگان چین تایپه بر سکوی سوم مشترک ایستادند.
همچنین روز نخست این رقابت‌ها ملی پوش پومسه رو کشورمان، احمد اخلاقی در رده سنی زیر ۴۰ تا ۴۹ سال به مصاف رقبای خود رفته و به کسب مدال برنز این رده سنی بر روی سکوی سوم ایستاد.
کره در جایگاه نخست و نماینده ترکیه گردن آویز نقره را از آن خود کرد.


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی