کد خبر : 1174

تاریخ انتشار : ۹:۲۸ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۵ چاپ این مطلب

پیگیری تخلفات تمامی رشته‌های ورزشی در مجلس/ورزشی‌ها واقعیات را بگویند

به گزارش درچه به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس  در گفت‌وگو با محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه این کمیسیون به صورت جدی و قاطعانه پرونده رشوه در فوتبال را بررسی می‌کند، اظهار داشت: در این زمینه، کمیسیون جلساتی را با اهالی فوتبال برگزار کرده است که این جلسات ادامه خواهد داشت. وی درباره ورود […]

به گزارش درچه به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس  در گفت‌وگو با محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه این کمیسیون به صورت جدی و قاطعانه پرونده رشوه در فوتبال را بررسی می‌کند، اظهار داشت: در این زمینه، کمیسیون جلساتی را با اهالی فوتبال برگزار کرده است که این جلسات ادامه خواهد داشت.

وی درباره ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به تخلفات سایر رشته‌های ورزشی نیز گفت: بحث‌های مربوط به تخلفات ورزشی فقط به فوتبال محدود نمی‌شود و شامل تمامی رشته‌های ورزشی خواهد شد.

پورمختار اضافه کرد: البته در برخی مواقع فوتبالی‌ها هم اطلاعاتی درباره سایر رشته‌ها به ما می‌دهند اما در مجموع، پیگیری تخلفات ورزشی به صورت موازی در همه رشته‌ها دنبال می‌شود.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جلسات مستمر این کمیسیون با مربیان، بازیکنان و داوران فوتبال گفت: از تمامی کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند و نگران وجود فساد در فوتبال هستند، می‌خواهم بدون درنظر گرفتن مسائل شخصی و باشگاهی، واقعیت‌ها را بیان کنند.

انتهای پیام/ورزشی/۱۴۲۵/۲۷


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی