کد خبر : 11024

تاریخ انتشار : ۸:۲۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۳۰ چاپ این مطلب

عکس آقایان درچه ای در کنار آیت الله مهدوی کنی

آقایان موسوی درچه ای از نوادگان مرجع تقلید شیعه حضرت آیت الله العظمی سید محمد باقر درچه ای(ره) می باشند که سال ها در شهر ری تهران سکونت داشتند.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی درچه، روز گذشته “آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی” رئیس مجلس خبرگان رهبری پس از گذراندن دوره بیماری در بیمارستان دار فانی را وداع گفتند.

آیت‌الله مهدوی کنی چه در سال۱۳۴۲ در کسوت یک مبارز انقلابی و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و جان گرفتن نظام نوپای جمهوری اسلامی همواره در خدمت انقلاب و این نظام مقدس بوده است؛ حضوری موثر که این روزها بیشتر در جایگاه ریاست مجلس خبرگان رهبری خودنمایی می‌کرد، به واقع استراتژی و اهداف انقلاب اسلامی که از سوی “مقام معظم رهبری” طراحی و ترسیم می‌شود با اندیشه و تفکر بزرگانی همچون ایشان هموارتر می‌شد، باشد که فعالان و شخصیت‌های سیاسی در مسیر ارزش‌گذاری‌ها و رسیدن به آرمان‌های پیر فرزانه انقلاب از اندیشه‌های این بزرگوار الهام گیرند. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

در تصویر زیر دو نفر از اخوان موسوی درچه ای، مرحوم آیت الله سید حسین موسوی درچه ای(سمت راست) امام جمعه موقت شهر ری تهران و مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید تقی موسوی درچه ای(سمت چپ) از روحانیون مبارز دوران انقلاب هستند کهدر کنار مرحوم آیت الله مهدوی کنی(ره) حضور دارند.

قابل ذکر است آقایان موسوی درچه ای از نوادگان مرجع تقلید شیعه حضرت آیت الله العظمی سید محمد باقر درچه ای(ره) می باشند که سال ها در شهر ری تهران سکونت داشتند.

 

212


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی