کد خبر : 10777

تاریخ انتشار : ۵:۴۶ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ چاپ این مطلب

در پی اظهارات اردوغان پیرامون رهبر ایران:

طنین “الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر” در شهرهای ترکیه علیه اردوغان

در پی اظهارات اردوغان رئیس جمهور ترکیه درباره ایران و سخنان وی پیرامون رهبر ایران جمعی از حامیان ایران با در دست داشتن تصاویر رهبر انقلاب در خیابان های استانبول و آنکارا راهپیمایی کردند.

به گزارش درچه، سایت عصرایران نوشت: در پی اظهارات اردوغان رئیس جمهور ترکیه در باره ایران و سخنان وی پیرامون رهبر ایران جمعی از حامیان ایران با در دست داشتن تصاویر رهبر انقلاب در خیابان های استانبول و آنکارا راهپیمایی کردند.
بر اساس این گزارش و بر اساس فیلم‌های منتشر شده از این راهپیمایی بی‌سابقه، تظاهرکنندگان شعارهایی از قبیل الله‌اکبر، خامنه‌ای رهبر؛ خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، زبانی که به رهبر ما اهانت کند را می‌بریم، خامنه‌ای قهرمان ماست، لبیک یا حسین، اردوغان خائن است و … سر دادند.

فیلم این تظاهرات در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش جهان،‌ از چند روز پیش خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شده مبنی بر اینکه اردوغان، جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب را مسئول کشتار مردم بیگناه سوریه دانسته و در تحلیلی عجیب، ضمن نادیده گرفتن حمایت‌های بی دریغ هخود از تروریست‌های داعش،‌ ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره و… مدعی شده که اگر یاران حامی اسد نمی‌بود،‌ الان اینقدر خون بر زمین ریخته نشده بود!


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی