کد خبر : 1016

تاریخ انتشار : ۸:۰۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۲۱ چاپ این مطلب

ثبت‌نام جدید برای عمره تا ۳ سال آینده نخواهیم داشت

به گزارش درچه به نقل ازخبرنگار جامعه فارس در گفت‌وگو با سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه حضور دارد گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه‌های عمره آینده را بعد از دهه اول محرم آغاز کنیم و ثبت نام‌ها برای افرادی انجام می‌شود که قبلاً اولویت آنها اعلام شده باشد. وی ادامه داد: از ۱۵ ماه صفر اعزام‌های عمره […]

به گزارش درچه به نقل ازخبرنگار جامعه فارس در گفت‌وگو با سعید اوحدی که هم اکنون در مکه مکرمه حضور دارد گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه‌های عمره آینده را بعد از دهه اول محرم آغاز کنیم و ثبت نام‌ها برای افرادی انجام می‌شود که قبلاً اولویت آنها اعلام شده باشد.

وی ادامه داد: از ۱۵ ماه صفر اعزام‌های عمره آغاز می‌شود با لحاظ این نکته که اعزام‌های عمره در سال جاری ۱۰ روزه خواهد بود.

اوحدی اظهار داشت: با توجه به توافقاتی که انجام شده است توانستیم ظرفیت اعزام زائران به عمره را ۵۰ درصد افزایش دهیم امسال تلاش داریم تا ۷۵۰ تا ۸۰۰ هزار نفر را اعزام کنیم و امیدوار هستیم که بتوانیم هر سال ظرفیت‌های اعزام را فزایش دهیم.

وی در خصوص زمان ثبت نام‌های جدید برای عمره گفت: سال گذشته ۷ میلیون نفر برای اعزام به عمره ثبت نام کردند که اعزام تمام آنها دو تا ۳ سال زمان نیاز دارد و تا زمانی‌که تمام این افراد اعزام نشوند ثبت نام جدیدی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/اجتماعی/۱۴۲۵/۱۸


  • کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی درچه می باشد

    بایگانی اخبار پیوندها تماس باما خبرنگار افتخاری درباره ما نظر سنجی